wybierz Harvard

HARVARD – dlaczego warto wybrać nasze centrum językowe

Nie będziemy tutaj używać popularnych haseł reklamowych w stylu „Angielski 5 x szybciej.”, „Rok nauki w trzy tygodnie!”, „Sukces, relaks i nauka – 3000 słów w miesiąc!”, itp.

Jesteśmy przekonani, że nasi klienci to osoby rozsądne i taką też rozsądną ofertę możemy przedstawić.

Naszą główną regułą jest Zasada Indywidualnego Podejścia, czyli dostosowanie programu zajęć do konkretnych potrzeb osoby uczącej się. Dzięki temu osoba ucząca się jest zadowolona, a nauka staje się bardzo efektywna.

Nauczyciel dobiera najlepsze elementy z istniejących materiałów oraz metod edukacyjnych i przygotowuje lekcje, które pomagają osiągnąć upragniony cel – uzyskanie lepszych ocen w szkole, zdanie egzaminów maturalnych z doskonałym wynikiem, otrzymanie atrakcyjnej pracy, awans, komunikatywne opanowanie języka, itp.

Oferujemy w korzystnej cenie korepetycje, lekcje indywidualne oraz lekcje w małych grupach. W trakcie naszych zajęć nauczyciel poświęci Tobie o wiele więcej czasu, odpowie na Twoje pytania i dokładnie wyjaśni wszystkie zagadnienia związane z językiem angielskim.

Oczywiście zanim wybierzesz naukę u nas, możesz zadzwonić na podane poniżej numery (w godz. 11.00 – 19.30) lub napisać do nas na podany adres e-mail i skonsultować się w sprawie nauki oraz dostępnych terminów zajęć.

Harvard, Lubin, tel.503-746-142, e-mail: HarvardPolska(malpka)yahoo.com